Kalite Yönetim Sistemleri Entegrasyonu

Anasayfa » Eğitim » Kalite Yönetim Sistemleri Entegrasyonu

Kalite Yönetim Sistemi Entegrasyonu hizmetinde ; öncelikle başarılı bir Kalite Yönetim Sistemi yazılı ve kontrollü prosedürlerden oluşur. Bu prosedürler, dış veya iç denetim ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetlenebilir olayların temelini oluşturur. Tehlikeli madde taşımacılığı sürecinde yer alan iş ve işlemlerin, kontrollerin, talimat ve prosedürlerin de işletme kalite yönetim sistemine entegre olması gerekmektedir.

Sarızeybek TMGDK tehlikeli maddelerle ilgili yapılan her bir dokümantasyon ve çalışmayı ISO 9001:2015 kapsamında sizlere sunar. Aynı zamanda şirketinizin tüm süreçlerini kalite entegrasyonunu dahil ederek elinizdeki tüm verilerle kendinize daha ileri seviye de bir vizyon edinilmesini amaç edinir.

Ayrıca Sarızeybek TMGDK olarak işletmenizle ilgili tüm süreçlere hızlı ve kolay ulaşabilmeniz adına dijital platformda oluşturmuş olduğu bulut sistemi ile dokümanlarınıza direkt olarak erişiminize imkan sağlamakta, böylece dijital ortamda tek tıkla tüm hizmet verdiğiniz noktalarda dokümanlarınızı kolayca temin etme ayrıcalığına sahip olmaktasınız.

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!

    error: Metinler Sarızeybek Tmgdk ya aittir... Kopyalanamaz, referans gösterilmeden kullanılamaz!